Nowy zarząd KS Sławięcice

Dnia 05.11.2015 odbyło się walne zebranie członków Klubu Sportowego Sławięcice, na którym wybrano nowy Zarząd Klubu. Nowym prezesem został Zbigniew Tomik, który do tej pory był sekretarzem klubu, a jego głos wielokrotnie można było usłyszeć podczas meczy KS-u na własnym stadionie, gdyż pełnił On również funkcję spikera. "To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu" - skwitował ten wybór dotychczasowy prezes Józef Paczuła.

V-ce prezesem został Krzysztof Bussek, sekretarzem - Krystian Gola, a członkami zarządu: Adam Fogel, Jan Fogel, Waldemar Kluger, Mateusz Knurowski, Szymon Kupka oraz Robert Szmandra.

Nowemu zarządowi gratulujemy oraz życzymy dużo siły, wytrwałości a także czerpania radości z pełnienia w/w funkcji w Klubie Sportowym Sławięcice.

W tym miejscu chcemy także serdecznie podziękować Panu Józkowi Paczuła za wieloletnią pracę, włożony wysiłek, poświęcony czas oraz zdrowie pozostawione na stadionie przy ul. Sadowej. Nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie Pana zaangażowanie.

DZIĘKUJEMY!!