Zakończenie rundy jesiennej 2015/2016

Uprzejmie informuję, iż uroczyste zakończenie rundy jesiennej sezonu 2015/2016 dla zawodników zespołu seniorów odbędzie się dnia 12.12.2015 roku o godzinie 18.00 w budynku klubowym na stadionie przy ul Sadowej w Sławięcicach.

Tradycyjnie nie zabraknie pysznych, swojskich potraw, o które zadba zarząd klubu a także wykwintnych trunków, o które z pewnością zatroszczą się zawodnicy naszego klubu. Zapewniamy miłą atmosferę oraz wyśmienitą zabawę (co widać na powyższym zdjęciu z poprzedniej takiej imprezy) w zaszczytnym gronie zawodników, trenera, zarządu oraz Przyjaciół Klubu Sportowego Sławięcice:).

Nasze spotkanie krótko, ale jakże dosadnie zapowiedział nawet reprezentant Polski, na co dzień grający w Lechii Gdańsk, znany z niekonwencjonalnych, także pozaboiskowych akcji - Sławomir Peszko. Oto wideo: