Dwie różne połowy w Rozmierce

W drugim sparingu trwającego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2015/2016 KS Sławięcice zremisował w Rozmierce 2 -- 2.

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie nasz zespół był lepszy. Dominował, kreował sytuacje i grał uważnie w obronie. Efektem było dwubramkowe prowadzenie, a gole strzelali Łukasz Mizak oraz Szymon Kupka. W drugiej części gry trener Adam Kania dokonał aż ośmiu zmian i role na boisku się odwróciły. Jedność zdołała wyrównać, strzelając bramki po dwóch błędach obrońców KS-u.

KS wystąpił w następującym zestawieniu (w nawiasie zmiennicy):
Marcin Kuliński (Łukasz Chrobak) - Szymon Kupka, Piotr Grunt, Tomasz Konieczny (Adam Warzecha), Grzegorz Jaciuk, Oskar Czopek (Damian Warzecha), Rafał Kapica (Mateusz Trzciński), Adam Kupka (Armin Kluger), Krzysztof Michalski (Łukasz Grobelny), Łukasz Mizak, Szymon Świętek(Andrzej Stanek).

Kolejny sparing naszego zespołu zostanie rozegrany w sobotę, 20.02.2016 o godz. 14.00 na boisku w Sławięcicach. Rywalem KS-u będzie drużynaBłękitnych Jaryszów, występującana co dzień w Klasie B.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.