Porażka w derbowym sparingu.

W ostatnim meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek w roku 2016. nasz KS spotkał się z sąsiadem zza miedzy - Naprzodem Ujazd Niezdrowice. Rywal zdecydowanie wygrał ten pojedynek 0 -- 3, a bramki zdobywał w drugiej połowie, gdy nasza przemeblowana linia obrony popełniła kilka szkolnych błędów.

Skład KS Sławięcice:
Marcin Kuliński - Marcin Kapica, Tomasz Konieczny, Oskar Czopek - Szymon Kupka, Damian Warzecha, Rafał Kapica, Krzysztof Michalski, Kamil Grudziński - Andrzej Stanek, Szymon Świętek oraz Adam Kupka, Łukasz Mizak, Mateusz Trzciński, Adam Warzecha, Mateusz Knurowski, Grzegorz Jaciuk.
Nieobecni: Łukasz Chrobak, Łukasz Grobelny, Piotr Grunt, Adam Zieliński, Armin Kluger.

Już w nadchodzącą niedzielę nasz zespół wraca do gry "o coś", a naszym rywalem w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym będzie zespół LZD DFK Łężce. Mecz w niedzielę 06.08.2016 o godzinie 14.00 w Łężcach.